Ota yhteyttä

Vuoden 2020 hallituksen yhteystiedot. Projektipäälliköiden yhteystiedot löytyvät projektit-välilehdeltä. Posti- ja laskutusosoiteet löytyvät yhteystietojen ylävalikosta.


Ota rohkeasti yhteyttä, autamme sinua mielellämme!


Hallitus

Essi Kortesalo

EDELLINEN PUHEENJOHTAJA (IPP)

Hallituksen tukihenkilö.
0408218309
essi.kortesalo@jci.fi

Anni Toikka

PUHEENJOHTAJA (PRES)

Vastaa kaikesta Konukan toiminnasta vuonna 2020.
0451420335
anni.toikka@jci.fi

Saara Malin

Sihteeri (SECY)

Hallituksen sihteeri, tietää kaikesta vähän kaikkea.
0408254998
saara.malin@jci.fi

Viljami Taimisto

Koulutusvastaava (IND)

Vastaa Konukan koulutuksista, etsii aina kiinnostavia kouluttajia ja puhujia.
0505060009
viljami.taimisto@jci.fi

Jaana Kuusisto

Tiedottaja (LIO)

Yhteyshenkilö medialle, lehdistölle sekä hallituksen ja jäsenistön välillä.
0400320699
jaana.kuusisto@jci.fi

Tatu Kivinen

Projektivastaava (COM)

Huolehtii yleisellä tasolla Konukan projekteista ja etsii uusia kiinnostavia projekteja.
0407296029
tatu.kivinen@jci.fi

Konuka Treas

Rahastonhoitaja (TREAS)

treas@konuka.fi


Kouvolan Nuorkauppakamari ry

Eskolantie 4 a 9
45100 Kouvola

E-laskujen vastaanotto-osoite 003708667571 ja välittäjätunnus OKOYFIHH
Y-tunnus 0866757-1

Facebook | Kalenteri

© 2020 | Kouvolan Nuorkauppakamari

Design by HOOP